boxheader برگ نخست  | تماشا خانه  | نگارخانه  | بايگاني پژوهش ها و نوشتارها  | واپسين ديدگاه هاي رسيده  | مرام نامه  | درباره ما  | همکاري با ما  | تبليغات boxheader
 
boxheader فهرست boxheader
   
     
 
 
boxheader مرام نامه تارنماي روستاي خان آباد boxheader
   

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم از سایت ها ؛ وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی و... نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به استفاده و بهره برداری از تارنماي روستاي خان آباد می باشد.این قوانین در قالب مرامنامه زیر ارائه گردیده است:

مرامنامه

متن این مرامنامه متعلق به تارنماي روستاي خان آباد بوده متن این مرامنامه همیشه در قسمت فهرست موجود و قابل مشاهده می باشد.

قوانین فعالیت های مختلف کاربری در تارنما:

۱ -تارنما مجاز است کلیه مطالبی را که اعضا در اشکال مختلف (نظر ؛ ثبت مطالب؛ انجمن؛ وبلاگ و... ) در سایت به طورعمومی قرار می دهند؛ کنترل نماید و در صورت صلاح ديد حذف کند.

۲ - از ارائه مطالبی که قبلاً در بخش دیگری از  تارنما ثبت شده است خودداری نمائيد.

۳ - از ثبت مطالب غیر اخلاقی خودداری کرده و لینک سایت های غیر اخلاقی و مبتذل را درج ننمایند.

۴ -  استفاده از کلمات زشت و رکیک (فحش و ناسزا ) ممنوع است.

۵ - از تبلیغ شخصیت های حقيقي و يا حقوقي خودداری نمایند.

۶ - به شخصیت و عقاید سایر اعضاء و کاربران تارنما  بی احترامی و توهین و استهزا نشود.

۷- تارنما از نقد سازنده و علمی و اصولی به قصد اصلاح و سازندگی حمایت می نماید.

۸-  بیان عقاید و سلایق با  احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی مجاز می باشد.

۹ - از تمسخر گویش ها و لهجه های اقوام و شهرهای مختلف ایران پرهیز نمایند و بیان لطیفه ها و جوک هایی که به این امر منجر می شود؛ ممنوع است.

۱۰- در قراردادن لینک یا آدرس به دانلود برنامه یا بازی دقت نمایند که مشکل اخلاقی نداشته باشد.

۱۱ -  اقدام به مبادله و استفاده از برنامه های مخصوص هک ننمایند.

۱۲- از تجسس اطلاعات شخصی دیگران به انحاء مختلف خودداری نمایند.

۱۳ - از ثبت مطالب و مباحث به شکل پینگلیش خودداری نمایند. اگر مطلبی به زبان غیر فارسی در بخش های فارسی درج شود حتماً لازم است ترجمه آن نیز قرار گیرد. مطالبی که با گویش ها و زبان های مختلف ایرانی نیز نوشته می شود نیاز به ترجمه فارسی دارد.

۱۴ - اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر ، مطالب نفرت آمیز، پورنو، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی این تارنما نیستند.

۱۵ - شکستن حریم خصوصی افراد و ورود به حریم های شخصی سایر کاربران ممنوع می باشد.

۱۶ - از تهدید، اذیت و آزار، تجاوز و حمله به حقوق دیگران خودداری نمایند.

۱۷- پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع میباشد.

۱۸ -  از آنجایی كه هدف تارنماي روستاي خان آباد فرهنگی و اطلاع رسانی است و بر مبنای اعتدال فعالیت می کند به کاربران توصیه می شود که از افراط و تفریط بپرهیزند و از درج بحث های تند و جنجال برانگیز سیاسی که منجر به تحریک دیگر اعضاء و بروز جنجال در محیط های کاربري می شود خودداری نمایند.

۱۹- تارنما مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته توسط کاربران که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، با درج نام کاربر استفاده نماید. (به عنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).

۲۰ - استفاده از امكانات تارنما جهت كسب منافع شخصی خلاف قوانین  تلقی می‏گردد.

۲۱ - کاربران مجاز به استفاده از فضا و امكانات تارنما براﻯ آسیب رساندن به افراد، هک کردن شبكه‌ها یا كامپیوترهاﻯ اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی نیستند.

۲۲ - تارنماي روستاي خان آباد؛سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند.تارنما در مورد عدم قطع شدن سايت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای مختلف و متعدد کاربران تعهدی ندارد اما خود را متعهد می داند که هرگونه تغییری را حتی الامکان به کاربران اطلاع بدهد.

   
    spacer    
    لينک ثابت مشاهده ديدگاه ها و ارسال ديدگاه شما - 8 ديدگاه تعداد بازديد : 9430 بازديد    
     
 
 
     

تمام حقوق مادی و مينوی اين تارنگار وابسته به روستای خان آباد بوده, شايسته است که اگر بخشی را استفاده می کنيد, نام اين تارنگار را يادآور شويد.

طراحی و پشتيبانی: گروه طراحی وب مگابايت